در تهران ارسال‌ها توسط پیک شخصی و یا پیک‌های سرویس‌های متفاوت مثل اسنپ‌باکس یا الوپیک انجام می‌شود. بنابراین زمان ارسال بسته به زمان در دسترس بودن این سرویس‌ها می‌تواند از ۳ تا ۶ ساعت متفاوت باشد.

ما معمولا تخفیف نداریم، ولی به صورت فصلی ممکن است بعضی از محصولاتی که یک یا دو عدد از آن‌ها مانده است را به صورت محدود با تخفیف عرضه کنیم.

همین‌طور ما هر دو هفته یک بار یک ست را که شامل چندین لباس است با تخفیف عرضه می‌کنیم.

می‌توانید از صفحه‌ی تماس از یکی از روش‌های موجود با ما تماس بگیرید و یا خیلی راحت‌تر از این صفحه سفارش خود را پیگیری کنید.

هنگام ثبت سفارش از طرف ما برای شما ایمیلی ارسال می‌شود. اگر ایمیل را در اینباکس خود نیافتید حتما فولدر اسپم / جانک را هم نگاه کنید.

همچنین ما برای شما پیامکی می‌فرستیم که نشان می‌دهد سفارش شما از طرف ما دریافت شده است. همچنین هنگام پردازش و ارسال بسته نیز پیامکی برای شما ارسال خواهد شد.

در این مورد بهتر است با ما تماس بگیرید. اگر لباسی که می‌خواهید در حیطه‌ی کاری ما بگنجد و از استایل مینیمال پیروی کند، ممکن است بتوانیم لباس را برای شما آماده کنیم.

از صفحه‌ی تماس برای ما پیغام بفرستید، بسته به لباسی که می‌خواهید سفارش آن را بگذارید این مورد ممکن است امکان‌پذیر باشد.

هر کدام از خریدهای شما امتیازی دارد، این امتیازها با هم جمع شده و سطح شما را در باشگاه تعیین می‌کند. پیامک عضویت و سطوح شما در باشگاه ما برایتان خواهد آمد.