در تهران ارسال‌ها توسط پیک لینوم (لینن استایل) بین ساعات اعلام شده ارسال می‌شود.

بسته‌های شهرستان‌ توسط کارگوهای معتبر و یا پست پیشتاز ارسال می‌شوند.

ما معمولا تخفیف نداریم، ولی به صورت فصلی ممکن است بعضی از محصولاتی که کمتر فروش رفته‌اند را با تخفیف عرضه کنیم.

می‌توانید از صفحه‌ی تماس از یکی از روش‌های موجود با ما تماس بگیرید و یا خیلی راحت‌تر از این صفحه سفارش خود را پیگیری کنید.

می‌توانید با شماره‌ی ما در واتس‌اپ تماس بگیرید یا از طریق اینستاگرام به ما دایرکت دهید.

۰۹۲۲۷۳۰۲۳۰۰

در این مورد بهتر است با ما تماس بگیرید. اگر لباسی که می‌خواهید در حیطه‌ی کاری ما بگنجد و از استایل مینیمال پیروی کند، ممکن است بتوانیم لباس را برای شما آماده کنیم.

از صفحه‌ی تماس برای ما پیغام بفرستید، بسته به لباسی که می‌خواهید سفارش آن را بگذارید این مورد ممکن است امکان‌پذیر باشد.

هر کدام از خریدهای شما امتیازی دارد، این امتیازها با هم جمع شده و سطح شما را در باشگاه تعیین می‌کند. پیامک عضویت و سطوح شما در باشگاه ما برایتان خواهد آمد.

یک سفارش جدید ثبت کنید، نوع پرداخت را «کارت به کارت» انتخاب کنید. هنگام واریز مبلغی که مربوط به هزینه‌ی ارسال است را واریز نکنید.

لباس‌های ما اغلب تک‌سایز یا اورسایز هستند. بنابراین اگر اندازه‌های لباس که در صفحه‌ی هر محصول و در توضیحات آن نوشته شده برای شما مناسب باشد مشکلی در استفاده از آن نخواهید داشت.

ولی به طول خاص برای سایزهای کوچک (پتیت) و سایزهای بزرگ (پلاس) در آینده محصولاتی فراهم خواهد شد. اگر از آن دسته دوستانی هستید که در این دو دسته قرار دارید بهترین کار این است که عکس یا لینک محصول مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید، تا در لیست محصولات پیشنهادی برای این دو لاین قرار بگیرد.

.در این مورد با ما تماس بگیرید، بر اساس لباسی که انتخاب کرده‌اید این مورد ممکن است انجام‌پذیر باشد. اگر بسته‌ی شما در دفتر ما موجود نباشید و از انبار اصلی ارسال شود با پرداخت هزینه‌ی اضافی ارسال می‌توانید بسته را در زمان مورد نظر خود داشته باشید.

توجه داشته باشید بسته‌بندی و ارسال هزینه و وقت زیادی از ما را در روزهای غیر ارسال به خود معطوف می‌کند، پس لطف داشته باشید و اگر ضروری نیست اندکی صبر پیشه کنید تا روز ارسال و با پیک شرکتی در کمال امنیت و آرامش خاطر بسته برای شما ارسال شود.