اکثر لباس‌های ما بدون سایز یا اورسایز هستند، این بدین معنی‌ست که از سایز ۳۶ تا ۴۴ معادل با ۶ تا ۱۲ آمریکا و سایزهای ۱ و ۲ و گاهی ۳ بین‌المللی را پوشش می‌دهند. با این حال بعضی لباس‌ها ممکن است برای سایزهای خاصی مناسب‌تر باشند، ما این اطلاعات را در قسمت توضیحات هر لباس می‌نویسیم تا شما بهتر بتوانید سایز خودتان را پیدا کنید. همچنین به دو نکته‌ی زیر دقت کنید:

۱. سایز و قد مدلی که لباس را در تصاویر پوشیده، زیر همان محصول (یا در تصویر راهنمای سایز) نوشته می‌شود بنابراین شما با یک مقایسه ی چشمی می‌توانید لباس را بر تن خودتان تصور کنید.

۲. اگر می‌خواهید دقیق‌تر باشید روی راهنمای سایز که در توضیحات محصول است مراجعه کنید. اندازه‌ی قسمت‌هایی از لباس که برای اندازه‌گیری سایز و نوع نشستن آن روی بدنتان می‌تواند کارآمد باشد در تصویر آمده است. دقت کنید که اندازه‌ها را باید در ۲ ضرب کنید.  برای نمونه در تصویر زیر دور کمری که برای لباس کوموربی  نوشته شده  نصف مقدار واقعی‌ای است که با قرار دادن متر دور کمر خودتان پیدا می‌کنید، بنابراین مقدار تصویر (۴۵.۵) را باید در ۲ ضرب کنید که مساوی ۹۱ می‌شود. توجه کنید که کمر این پیراهن بند دار است و می‌تواند بنابر اندازه‌ی فرد تنظیم شود، بنابراین بیشترین گشادی کمر در نظر گرفته شده است. در مورد مچ‌های شلوارهایی که با گتر/کش بسته می‌شوند نیز بیشترین گشادی پایین شلوار در نظر گرفته می‌شود. در کمرهای کشی شلوار یا دامن مقدار نوشته شده معادل با کش جمع شده‌است که این مقدار می‌تواند از ۴ تا ۷ سانت بزرگ‌تر شود.

Komorebi Linen Maxi Dress

۳. بعضی از لباس‌های ما فقط ۱ یا ۲ سایز را پوشش می‌دهند. این مورد در توضیحات لباس حتما ذکر می‌شود.

۴. با ما از طریق هر کدام از راه‌هایی که در صفحه‌ی تماس با ما آمده است تماس بگیرید تا راهنمایی‌های جزیی‌تری را دریافت کنید.